Garmin eTrex 20


Objednací kód 5601428
Výrobce GARMIN
Model Garmin 010-00970-10
Záruka 24 Měsíc(ů)
PartNO 010-00970-10
Dostupnost Do 48 hodin
Hodnocení
Cena:
4 790 Kč s DPH 3 959 Kč bez DPH

Nová, mapová, kompaktní navigace s příjmem družic GPS/GLONASS/GALILEO!

Garmin eTrex 20 je nástupcem jednoho z nejpopulárnějších outdoorových přístojů - Garmin eTrex Legend. Oproti svému předchůdci má vylepšenou ergonomii a vylepšené uživatelské rozhraní. Vysoký důraz je kladen na odolnost a pevnost přístroje. Oproti starší řadě navigací eTrex již nové modely nenabízí lepenou konstrukci. Přední a zadní kryt přístroje jsou k sobě pevně přišroubovány, podobně, jako je tomu u dražších modelů řady Oregon nebo GPSMAP 62.
Nová řada navigací eTrex jako první umožňuje využít spolu s americkými družicemi GPS, využívat i signály z ruského družicového systému GLONASS. GLONASS přibližně o 20% zkrátí čas zaměření navigace a při využití obou systémů GPS i GLONASS může přijímač detekovat až 24 satelitů, čímž se výrazně zpřesňuje poloha zaměření. Kromě příjmu obou satelitních systémů nabízí nový eTrex budoucí kompatibilitu s evropským navigačním systémem GALILEO.

Dalšími funkcemi eTrex 20 jsou např. stopky, kalkulačka, informace o Slunci a Měsíci, budík, kalendář. Nabízí široké možnosti práce s trasou.

Garmin eTrex 20 je standardně dodáván s podrobnou turistickou navigační mapou České republiky Topo Czech v měřítku 1:25 000 s možností rozšíření na profesionální turistickou mapu Topo Czech PRO v měřítku 1:10 000. Přístroje kromě uvedené podrobné mapy obsahují základní mapu celého světa s vestavěným digitálním modelem terénu, který umožňuje stínované (plastické) zobrazení mapy na displeji přístroje.

Turistické mapy Topo Czech
V ceně přístroje je podrobná navigační mapa Topo Czech, která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy. Mapa Topo Czech umožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích a ulicích ČR, včetně okamžitého přepočtení trasy v případě chybného odbočení.

Displej:
Velikost, ŠxV: 3.5 x 4.4 cm
Rozlišení, ŠxV: 176 x 220 pix.
Typ: 65-K color TFT

PC propojení:
USB

Vlastnosti produktu:
Vysoce-citlivý přijímač
Autorouting
Electronický kompas
Geocaching mód
Lov/ryby kalendář
Slunce/Měsíc info
Výpočet plochy
Možnost přidat body zájmu
Fotonavigace
Cykllista

Mapy a paměti:
Basemapa
Předinstalované mapy: Ne
Další mapy v dodávce: TOPO Czech
Možnost dohrání map
Práce s rastrovou mapou
Využitelná vnitřní paměť: 1,7 GB
Slot na paměťovou kartu: microSD
Waypointy/oblíbené/pozice: 2000
Trasy: 200
Track log: 10.000 bodů/200 tras

Parametry:
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 5.4 x 10.3 x 3.3 cm
Hmotnost: 141,7 g
Voděodolný

Baterie:
Typ: 2 x AA
Výdrž: do 25 hod.

Obsah balení:
navigační přístroj eTrex 20
instalační CD mapy TOPO Czech
datová karta s mapou Cyklo Czech
registrační kód map
datový kabel USB
návod k použití


Nové hodnocení