Foto

0,-
32991,-
0
32991
0
32991
pandph5ja9722b6v
Od nejlevnějšího Od nejdražšího

Nikon Coolpix S5300 černý

Nikon Coolpix S5300 černý

Štíhlý a stylový fotoaparát COOLPIX S5300 s 16 miliony pixelů umožňuje snadné sdílení snímků na sociálních médiích prostřednictvím vestavěného připojení Wi-Fi1. Objektiv s 8násobným optickým zoomem a až 16násobným zoomem s využitím funkce Dynamic Fine Zoom2 snadno zachytí blízké objekty ve velkém měřítku, které lze následně čistě zobrazit na velkém 7,5cm/3“ monitoru LCD – i na přímém slunečním světle.

Vysoce citlivý obrazový snímač s vysokou výkonností i za nízké hladiny osvětlení je zárukou působivě ostrých snímků ve dne i v noci, zatímco hybridní redukce vibrací (VR) potlačuje účinky chvění fotoaparátu pro stabilnější obraz. Stisknutím samostatného tlačítka lze zaznamenávat rovněž Full HD videosekvence, takže jste vždy připraveni zachytit památné okamžiky

COOLPIX S5300 – vytvořen pro stylové sdílení.

Vestavěné připojení Wi-Fi
Sdílení je snadné – snímky jednoduše přenesete přímo do chytrého zařízení1, připravené na sdílení s rodinou a přáteli na stránkách vašich oblíbených sociálních médií.

Obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a 16 miliony pixelů
Vysoce účinný obrazový snímač maximalizuje množství světla přijatého každým pixelem, takže máte jistotu brilantních snímků i za nízké hladiny osvětlení.

Objektiv NIKKOR s 8× optickým zoomem
Objektiv začíná širokoúhlou ohniskovou vzdáleností (25–200 mm) a díky funkci Dynamic Fine Zoom2 rozšiřující rozsah zoomu až na 16násobný2 nabízí ideální rozsah pro portréty i skupinové snímky.

7,5cm/3“ monitor LCD
Velký monitor s 461 000 pixely a technologií Clear Color Display poskytuje brilantní obraz a vysoký kontrast při fotografování i přehrávání za jasného slunečního světla i za nízké hladiny osvětlení.

Vyšší stabilita pro ostřejší snímky
Hybridní redukce vibrací (VR) kombinuje optickou a elektronickou redukci vibrací pro vyšší stabilitu a potlačení účinků chvění fotoaparátu.

Videosekvence Full HD
Památné okamžiky můžete zaznamenat na videosekvencích formátu 1080/60i včetně stereofonního zvuku a možnosti použití optického zoomu. Zahájení záznamu lze provést jedním stisknutím samostatného tlačítka záznamu videosekvence.

Ihned k odeslání
4 590 Kč s DPH
3 793 Kč bez DPH
koupit

Nikon Coolpix S6600 černý

Nikon Coolpix S6600 černý

Zachyťte jedinečné perspektivy fotoaparátem COOLPIX S6600 s 16 miliony pixelů. Nový přístroj skrývá vysoký výkon ve štíhlém těle s výklopným a otočným monitorem LCD a nabízí vestavěné rozhraní Wi-Fi pro snadné sdílení prostřednictvím chytrých zařízení*.

Díky výklopnému a otočnému monitoru lze pořizovat skvělé autoportréty zcela bez námahy. Nová funkce ovládání pomocí gest umožňuje aktivovat 12× optický zoom, spuštění závěrky a záznam videosekvence pohybem ruky a získat zábavné skupinové snímky a Full HD videosekvence. Vysoce citlivý obrazový snímač CMOS zaručuje vynikající snímky i za nízké hladiny osvětlení, zatímco režim rychlých efektů napomáhá dosažení působivějších výsledků.

Štíhlé a stylové provedení činí z fotoaparátu ideální přístroj pro všechny situace. Vyjádřete své tvůrčí vize pomocí fotoaparátu COOLPIX S6600 – zachyťte život z libovolného úhlu.

Výklopný a otočný LCD monitor
Pořizování autoportrétů nebylo nikdy jednodušší. Pro nalezení perfektní perspektivy stačí jen vyklopit 6,7cm/2,7“ výklopný a otočný monitor s technologií Clear Color Display a 460 000 pixely.

Vestavěné připojení Wi-Fi
Odesílejte snímky na chytrá zařízení* pro sdílení na sociálních médiích nebo přidejte ke snímkům informace GPS o poloze. Rovněž můžete použít chytré zařízení jako dálkové ovládání.

Obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a 16 miliony pixelů
Vysoce citlivý obrazový snímač, který společně se systémem zpracování obrazu EXPEED C2 zaručuje rychlý provoz a získání brilantních snímků ve všech světelných podmínkách – i za nízké hladiny osvětlení.

Objektiv NIKKOR s 12× optickým zoomem
Objektiv nabízí velký rozsah ohniskových vzdáleností začínající širokoúhlým objektivem (25–300 mm) a režim Makro od 2 cm, takže snadno zachytíte veškeré akce nebo vytvoříte osobně působící záběry objektů ve velkém měřítku.

Ovládání zoomu, expozice snímků a videosekvencí gesty
Stačí jen zaujmout ideální pózu pro autoportrét se samospouští a pohyby ruky ovládat zoom, spouštění závěrky a záznam videosekvencí.

Videosekvence Full HD
Záznam nejlepších zážitků a životních okamžiků na videosekvencích Full HD 1080/50i včetně stereofonního zvuku a možnosti použití optického zoomu. Ovládání gesty pro maximum zábavy.

Režim rychlých efektů
Jednoduchým stisknutím tlačítka lze přidávat speciální efekty jako portrét s využitím změkčení pozadí nebo zrcadlový efekt přímo po pořízení snímků.

30 různých efektů
K dispozici je 30 různých efektů pro experimentování (včetně 19 různých vzorů), sahajících od efektu dětského fotoaparátu až po cross proces, selektivní barvu, malbu a bohaté barvy.

Ihned k odeslání
4 790 Kč s DPH
3 959 Kč bez DPH
koupit

Nikon Coolpix S3600 růžový

Nikon Coolpix S3600 růžový

Buďte styloví a získejte ostré snímky s fotoaparátem COOLPIX S3600 s 20 miliony pixelů. Štíhlé tělo fotoaparátu nabízí množství funkcí, je velmi snadno přenosné a poskytuje vždy skvělé snímky.

Objektiv s 8násobným optickým zoomem rozšiřitelným až na 16násobný zoom s využitím funkce Dynamic Fine Zoom1 vás přiblíží k akci a rozsáhlé menu retušování znamená, že můžete přidávat zábavné efekty nebo využít funkci Vylepšení vzhledu pro dosažení perfektního vzezření všech osob na snímcích. Automatická volba motivových programů optimalizuje nastavení za uživatele, takže se fotografující může soustředit na tvorbu optimální kompozice snímků, zatímco optická redukce vibrací (VR) potlačuje účinky chvění fotoaparátu pro získání ostřejších snímků.

Vyberte si fotoaparát v barvě ideálně doplňující váš životní styl a pořizujte bez námahy skvělé snímky přístrojem COOLPIX S3600 – ideálním spojením stylu a hmoty.

Štíhlé a stylové provedení
Štíhlé tělo fotoaparátu vylepšené o vysoce kvalitní povrchovou úpravu je k dispozici v šesti módních barvách a jeho oblý design padne do ruky stejně dobře jako rukavice.

Objektiv NIKKOR s 8× optickým zoomem
Objektiv začíná širokoúhlou ohniskovou vzdáleností (25–200 mm) a nabízí 8násobný optický zoom rozšiřitelný s využitím funkce Dynamic Fine Zoom1 až na 16násobný zoom pro maximální přiblížení objektů a zábavné fotografování všech objektů s vynikající úrovní detailů.

Vyšší stabilita pro ostřejší snímky
Hybridní redukce vibrací (VR) kombinuje optickou a elektronickou redukci vibrací pro vyšší stabilitu a potlačení účinků chvění fotoaparátu.

Obrazový snímač CCD s 20 miliony pixelů
Vysoký počet pixelů obrazového snímače poskytuje ostré snímky s brilantními detaily – perfektní pro zvětšování a tisk ve velikosti plakátů.

Menu retušování
Bavte se úpravami snímků přímo po jejich pořízení aplikací až 32 různých typů rychlých efektů v jediném kroku zahrnujícím tři operace.

Záznam brilantních videosekvencí HD 720p
Samostatné tlačítko záznamu videosekvence umožňuje jedním stisknutím zaznamenat rodinu a přátele v akci, takže nikdy nezmeškáte žádný důležitý okamžik.

Ihned k odeslání
3 290 Kč s DPH
2 719 Kč bez DPH
koupit

Nikon Coolpix S6800 černý

Nikon Coolpix S6800 černý

Důležité okamžiky jsou jako stvořené pro sdílení a fotoaparát COOLPIX S6800 s 16 miliony pixelů jejich sdílení usnadňuje pomocí vestavěného připojení Wi-Fi, které přenáší snímky ihned po jejich pořízení do chytrého zařízení1. Štíhlé tělo tohoto krásně provedeného fotoaparátu skrývá výkonný objektiv s 12násobným optickým zoomem a až 24násobným zoomem s využitím funkce Dynamic Fine Zoom2, takže se přiblížíte ke každé akci.

Velký obrazový snímač zachycující všechny detaily umožňuje snadno získat výjimečné snímky a samostatné tlačítko záznamu videosekvence umožňuje zaznamenávat Full HD videosekvence. Jednoduché ovládání znamená, že jste v libovolném okamžiku připraveni zachytit život v pohybu, a s pomocí pokročilých funkcí vylepšení vzhledu se vaše vynikající portréty stanou perfektními.

Získejte štíhlý fotoaparát s elegantním stylem a možností sdílení – COOLPIX S6800.

Vestavěné připojení Wi-Fi
S vestavěným připojením Wi-Fi přenášejícím snímky přímo do chytrého zařízení lze snadno a rychle sdílet snímky s rodinou a přáteli na sociálních médiích1.

Obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a 16 miliony pixelů
Vysoce účinný obrazový snímač produkuje brilantní snímky s vysokou úrovní detailů i za nízké hladiny osvětlení – perfektní pro zvětšování a tisk až ve velikosti plakátů.

Objektiv NIKKOR s 12× optickým zoomem
Objektiv nabízí velký rozsah zoomu začínající širokoúhlou ohniskovou vzdáleností (25–300 mm) pro fotografování blízkých objektů a skupinových snímků a s funkcí Dynamic Fine Zoom2 poskytuje až 24násobný rozsah zoomu pro zachycení veškerých akcí.

Hybridní redukce vibrací (VR)
Optická redukce vibrací potlačuje účinky chvění fotoaparátu pro získání stabilnějších snímků a pracuje v tandemu s elektronickou redukcí vibrací stabilizující obraz při filmování.

Videosekvence Full HD
Díky možnosti přepnout stisknutím tlačítka na záznam Full HD videosekvencí (1080p/60i), během kterého lze používat zoomu fotoaparátu, nikdy nezmeškáte žádný zábavný okamžik.

7,5cm/3“ monitor LCD s 461 000 pixely
Velký a jasný monitor umožňuje snadnou tvorbu kompozice snímků a díky technologii Nikon Clear Color Display zaručuje dobře čitelný obraz na jasném slunečním světle i za nízké hladiny osvětlení.

Ihned k odeslání
5 389 Kč s DPH
4 454 Kč bez DPH
koupit

Nikon Coolpix S6700 červený

Nikon Coolpix S6700 červený

Hledáte fotoaparát s velkým rozsahem zoomu a vynikajícím výkonem ve štíhlém, lehkém těle, které se snadno vejde do kapsy? Odpovědí na vaše sny je fotoaparát COOLPIX S6700 s 10násobným optickým zoomem rozšiřitelným až na 20násobný zoom s využitím funkce Dynamic Fine Zoom1.

Optická redukce vibrací (VR) zaručuje stabilní obraz ve fotoaparátu, proto budou vaše snímky vždy ostré a brilantní, zatímco obrazový snímač s 20 miliony pixelů poskytne snímky s vysokou úrovní detailů za libovolného osvětlení. Přibližte se akci při pořizování brilantních HD videosekvencí a nastavte snadno optimální kompozici záběrů prostřednictvím velkého 7,5cm/3“ monitoru LCD.

Vaše rodina a přátelé budou díky pokročilým funkcím vylepšení vzhledu připraveným změkčit odstíny pleti nebo i přidat nějaké líčení vždy vypadat skvěle. COOLPIX S6700 zaručuje, že vaše vzpomínky budou vždy obrazově perfektní.

Objektiv NIKKOR s 10× optickým zoomem
Zoom objektivu začíná širokoúhlou ohniskovou vzdáleností (25–250 mm) a je ideální pro portréty i skupinové snímky, a díky funkci Dynamic Fine Zoom1 rozšiřující rozsah zoomu až na 20násobný2 zachytí všechny objekty v optimálním měřítku.

Optická redukce vibrací (VR)
S optickou redukcí vibrací (VR) potlačující účinky chvění fotoaparátu pro vyšší stabilitu obrazu i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti objektivu lze snadno dosáhnout ostrých snímků.

Obrazový snímač CCD s 20 miliony pixelů
Ostré snímky znamenají skvělé možnosti zvětšování a tisku ve velikosti plakátů. Vysoký počet pixelů obrazového snímače produkuje ostré snímky s jemnými detaily.

7,5cm/3“ monitor LCD
Velký monitor LCD nabízí brilantní obraz při fotografování a přehrávání, takže si můžete snadno prohlížet snímky a videosekvence nebo tvořit kompozici snímků či záběrů v libovolném osvětlení.

Menu retušování
Buďte tvořiví s využitím 32 rychlých efektů zahrnujících efekty od sytosti barev Velmi živé až po zjasňující efekt High-key a efekt Malba, které dodá vašim snímkům vzhled uměleckých děl.

HD videosekvence (720p)
Díky samostatnému tlačítku záznamu videosekvence, které umožňuje snadno přepínat ze statických snímků na videosekvence, budete vždy připraveni vmžiku zachytit všechny zábavné okamžiky.

Ihned k odeslání
3 989 Kč s DPH
3 297 Kč bez DPH
koupit

Nikon Coolpix S6700 černý

Nikon Coolpix S6700 černý

Hledáte fotoaparát s velkým rozsahem zoomu a vynikajícím výkonem ve štíhlém, lehkém těle, které se snadno vejde do kapsy? Odpovědí na vaše sny je fotoaparát COOLPIX S6700 s 10násobným optickým zoomem rozšiřitelným až na 20násobný zoom s využitím funkce Dynamic Fine Zoom1.

Optická redukce vibrací (VR) zaručuje stabilní obraz ve fotoaparátu, proto budou vaše snímky vždy ostré a brilantní, zatímco obrazový snímač s 20 miliony pixelů poskytne snímky s vysokou úrovní detailů za libovolného osvětlení. Přibližte se akci při pořizování brilantních HD videosekvencí a nastavte snadno optimální kompozici záběrů prostřednictvím velkého 7,5cm/3“ monitoru LCD.

Vaše rodina a přátelé budou díky pokročilým funkcím vylepšení vzhledu připraveným změkčit odstíny pleti nebo i přidat nějaké líčení vždy vypadat skvěle. COOLPIX S6700 zaručuje, že vaše vzpomínky budou vždy obrazově perfektní.

Objektiv NIKKOR s 10× optickým zoomem
Zoom objektivu začíná širokoúhlou ohniskovou vzdáleností (25–250 mm) a je ideální pro portréty i skupinové snímky, a díky funkci Dynamic Fine Zoom1 rozšiřující rozsah zoomu až na 20násobný2 zachytí všechny objekty v optimálním měřítku.

Optická redukce vibrací (VR)
S optickou redukcí vibrací (VR) potlačující účinky chvění fotoaparátu pro vyšší stabilitu obrazu i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti objektivu lze snadno dosáhnout ostrých snímků.

Obrazový snímač CCD s 20 miliony pixelů
Ostré snímky znamenají skvělé možnosti zvětšování a tisku ve velikosti plakátů. Vysoký počet pixelů obrazového snímače produkuje ostré snímky s jemnými detaily.

7,5cm/3“ monitor LCD
Velký monitor LCD nabízí brilantní obraz při fotografování a přehrávání, takže si můžete snadno prohlížet snímky a videosekvence nebo tvořit kompozici snímků či záběrů v libovolném osvětlení.

Menu retušování
Buďte tvořiví s využitím 32 rychlých efektů zahrnujících efekty od sytosti barev Velmi živé až po zjasňující efekt High-key a efekt Malba, které dodá vašim snímkům vzhled uměleckých děl.

HD videosekvence (720p)
Díky samostatnému tlačítku záznamu videosekvence, které umožňuje snadno přepínat ze statických snímků na videosekvence, budete vždy připraveni vmžiku zachytit všechny zábavné okamžiky.

Ihned k odeslání
3 989 Kč s DPH
3 297 Kč bez DPH
koupit