O nás

E-shop Digiboss.cz je tu pro Vás již od roku 2006.
V roce 2014 převzala provoz eshopu Digiboss.cz firma Profisys, a.s. a přinesla řadu novinek a vylepšení.

 • KAMENNÁ PRODEJNA V BRNĚ SE PŘESTĚHOVALA
  Naši Brněnskou prodejnu jsme přestěhovali z původní adresy do Králova Pole na ulici Kosmova 4 kousek od zastávky Semilasso (více v záložce kontakty). Neváhejte do naší prodejny zavítat. Ať už přijdete pouze pro radu ohledně zboží nebo si chcete zboží prohlédnout, budete obslouženi příjemným personálem s bohatými znalostmi v oblastech elektroniky, výpočetní techniky, dílny i zahrady.

  Nová prodejna na Kosmově 4 v Králově Poli.

  Na prodejně jsou vystaveny aktuální modely ze sortimentu. Na přání lze zákazníkovi objednat a předvést i ostatní zboží ze sortimentu. Následně si jej můžete koupit či objednat přímo na prodejně. Dostupnost zboží, které není na prodejně, je ve většině případů do 24 hodin.

 • NOVÝ WEB
  1.12.2016 jsme přešli na nový vzhled webu, který s sebou přinesl i nové funkčnosti a zjednodušení, které se neustále snažíme zdokonalovat k Vaši spokojenosti.

 • SKLADOVÁ DOSTUPNOST
  Momentálně je většina zboží skladem a tím se výrazně zkrátily dodací lhůty.

 • VÝDEJNÍ MÍSTA
  Zboží zakoupené u nás si můžete osobně vyzvednout na výdejních místech po celé ČR.

 • OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY
  Obchod Digiboss získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky od portálu Heureka.cz

 • ČESKÁ DISTRIBUCE
  Zboží zakoupeno na našem eshopu pochází výhradně z české distribuce a je tedy možné uplatňovat záruku v autorizovaných servisech.

 • NÁKUP NA SPLÁTKY
  Splátkový prodej lze realizovat pro fyzické osoby i právnické osoby. Jsme zprostředkovatel úvěrů přes společnost Hello bank! by Cetelem