Kingston DataTraveler microDuo 3C - 32GB (DTDUO3C/32GB) - poškozený obal


Objednací kód 7191473
Výrobce Kingston
Záruka 60 Měsíc(ů)
PartNO DTDUO3C/32GB_1
Hodnocení
Cena:
278 Kč s DPH 230 Kč bez DPH

Poškozený obal, produkt 100% stav, plná záruka

Flash disk Kingston DataTraveler microDuo 3C
USB Flash disk Kingston DataTraveler microDuo 3C s elegantním vzhledem může sloužit nejen jako úložiště dat, ale také jako zajímavý módní doplněk. S tímto Flash diskem získáte rychlý přístup k datům v odolné konstrukci.

Odolná konstrukce
Díky malým rozměrům a odolné konstrukci je tento flash disk skvělým příslušenstvím pro váš notebook, chytrý telefon či tablet. Jeho odolné pouzdro zajistí vysokou bezpečnost vašich drahocenných dat.

Výkon s rozhraním USB 3.0
Stylový Kingston DataTraveler microDuo 3C nabízí vysoké přenosové rychlosti čtení až 100 MB/s. Pro plné využití rychlostí je potřeba Flash disk připojit do USB 3.0 rozhraní, které zvládá maximální přenosovou rychlost až 5 Gb/s. Samozřejmě je nutné počítat s tím, že při použití USB 2.0 portu dojde ke snížení rychlosti pod 30 MB/s.

Snadné použití
Flash disk Kingston DataTraveler microDuo 3C využívá rozhraní USB 3.0 a 3.1. Díky USB rozhraní a technologii Plug and Play není potřeba žádné externí napájení nebo baterie a složitá instalace ovladačů - zařízení se připojí k počítači přes USB port a je okamžitě připraveno k používání na všech běžných operačních systémech.

Klíčové vlastnosti
Elegantní USB Flash disk Kingston řady DataTraveler microDuo 3C vyniká malými rozměry. Dále nabízí kapacitu 32 GB, což Vám zaručuje dostatečný prostor pro běžné každodenní použití pro ukládání dokumentů i objemnějších multimediálních souborů, zejména množství snímku a videí. Jeho přenosové rychlosti dosahují hodnot až 100/15 MB/s při čtení/zápisu. Jako připojení využívá rozhraní USB 3.1 při zpětné kompatibilitě s USB 3.0 a 2.0. Dvojí rozhraní umožňuje připojení k portům USB Type-A a USB Type-C.

Parametry
Rozhraní: USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A, USB 3.1 Gen 1 Type-C
Kapacita [GB]: 32
Teoretická rychlost čtení [MB/s]: 100
Teoretická rychlost zápisu [MB/s]: 15

Rozměry/Váha
Šířka [mm]: 16,6
Výška (mm): 29,94
Hloubka [mm]: 8,44

Funkce
OTG (On-The-Go): Ano

Další informace
Výrobce: Kingston
Kód výrobce: DTDUO3C/32GB


Nové hodnocení

Flash disky 32 GB