Micro systém BLAUPUNKT MC200BT FM/CD/MP3/USB/BT, karaoke


Objednací kód 71603798
Výrobce Blaupunkt
Záruka 24 Měsíc(ů)
PartNO MC200BT
Hodnocení
Cena:
7 290 Kč s DPH 6 025 Kč bez DPH

Výkonný audio systém Blaupunkt MC200BT

Audio zařízení určené k zábavě musí uspokojit potřeby uživatelů, kteří oceňují dynamický a čistý zvuk, stejně jako vysoce kvalitní zpracování a estetické hodnoty. Mělo by být také jednoduché a intuitivní k použití.


Blaupunkt MC200BT je největší a nejvýkonnější Hi-Fi audio systém prodávaný touto značkou, vytvořený pro všechny, kteří chtějí poskytnout vynikající zesílení zvuku pro domácí party, nebo ve velké místnosti při přátelských oslavách. Díky svému černému provedení se žlutými akcenty bude v interiéru jako okouzlující dekorace. Kromě toho má přístroj v membránách reproduktorů LED podsvícení, které elegantně zdůrazňuje jeho futuristický vzhled.


Jedním z nejdůležitějších funkcí zařízení MC200BT je Bluetooth. Uživatelé jistě ocení tuto možnost, na společenských setkáních nebo karaoke koncertech. Umožňuje streamovat hudbu z libovolného smartphonu, počítače nebo tabletu pomocí modulu Bluetooth podporujícího profil A2DP (Advanced Audio Distribution Profile). Méně kabelů je mnohem pohodlnější a jednodušší.


To, co tento model odlišuje od mnoha dalších na trhu, je jeho vestavěná funkce karaoke. Zadní panel jednotky obsahuje dva konektory pro dodávané mikrofony. Stačí pustit správnou hudbu na pozadí, například svou oblíbenou skladbu a použít mikrofony + funkci zpěv, abyste se cítili jako pravá hvězda na pódiu. Karaoke je vynikající a osvědčený způsob, jak úspěšně uspořádat párty jak pro děti, tak pro dospělé.
Vestavěná jednotka CD umožňuje přehrávat standardní disky CD-Audio, stejně jako soubory MP3 nahrané na discích CD-R a přepisovatelných discích CD-RW. Ve spodní části hlavní jednotky je port USB, který také umožňuje přehrávat hudební soubory MP3 uložené na discích USB flash. Tímto způsobem mohou uživatelé i jejich hosté přehrávat své oblíbené skladby zaznamenané v tomto formátu.

Na předním panelu hlavní jednotky je také konektor line-in, který vám umožňuje rychle připojit externí zdroj audia pomocí kabelu jack. Hned vedle je sluchátkový konektor pro diskrétní poslech pomocí volitelných sluchátek. Zadní panel je vybaven dalším vstupem zvuku kompatibilním s RCA, který lze použít k připojení přenosných přehrávačů a jiných stacionárních zařízení, jako jsou přehrávače DVD, televizory, herní konzole a počítače.


Audiosystém MC200BT je vybaven také FM tunerem s digitální PLL syntézou a schopností uchovávat vaše oblíbené rozhlasové stanice (40 pozic). Kdykoli budete chtít poznat nejnovější světové zprávy nebo poslouchat oblíbenou rozhlasovou stanici, jednoduše pomocí dálkového ovládání zvolte číslo FM stanice a vychutnejte si poslech!


Nejnovější zvukový systém v portfoliu značky obsahuje zesilovač, který dodává velmi vysoký RMS výkon 800 W (4 x 200 W), což dovoluje použití jako výkonný zvukový systém během opravdu velkých akcí. Integrovaný ekvalizér zajišťuje optimální ladění zvuku s pěti žánry: Rock, Jazz, Flat, Pop a Latin. Velký ergonomický ovládač hlasitosti na předním panelu, uživatelsky příjemná velká tlačítka, jasný LED displej a dálkové ovládání, činí systém MC200BT intuitivní a pohodlné k ovládání. Podsvícení LED vám pomůže cítit disko vibrace při domácí párty.


Kromě toho má audio systém budík, který bude užitečný pro každodenní službu.


Specifikace:
CD přehrávač s přehráváním MP3
CD / -R / -RW / MP3 kompatibilní
Bluetooth pro bezdrátové přenosy zvuku ze smartphonu nebo PC
FM PLL rádio s pamětí na 40 stanic
Port USB pro přehrávání hudby
Max. výstupní hudební výkon: 2400 W (4 x 600 W).
Výkon RMS: 800W (4x200W)
Ekvalizér: Flat, Pop, Rock, Latin, Jazz
LED displej
Funkce karaoke se dvěma mikrofony
Hodiny s funkcí alarmu
Osvětlení reproduktorů
Dálkové ovládání
Napájení: AC 100-240V ~ 60 / 50Hz
Rozměry: hlavní jednotka: 300 (š) x 142 (v) x 289 (h) mm
Rozměry: reproduktor: 273 (š) x 415 (v) x 310 (h) mm
Hmotnost: 18,6kg


Nové hodnocení

Systémy s CD ...