Sušičky prádla

0,-
24990,-
0
24990
0
24990
t0nn2pevrcsab4v8
Od nejlevnějšího Od nejdražšího Zboží skladem
Značka

SAMSUNG DV80F5E5HGW/EE

SAMSUNG DV80F5E5HGW/EE

SAMSUNG DV80F5E5HGW/EE

Energetická účinnost A++
Technologie tepelného čerpadla nabízí efektivnější, úspornější a šetrnější způsob sušení prádla. Tato sušička s energetickou účinností A++ používá k zahřívání vzduchu namísto elektrické energie „chladivo“, díky čemuž má podstatně nižší spotřebu energie.

Snadné řešení problémů
Automatický systém sledování chyb Smart Check zjišťuje a diagnostikuje potíže a poskytuje snadná řešení k jejich odstraňování pomocí aplikace pro inteligentní telefony.

Užitečné připomenutí čištění filtru
Funkce Filter Clean Alarm se postará o užitečné připomenutí, když bude třeba vyčistit kondenzační filtr, na což byste jinak mohli snadno zapomenout. Snímač také zkontroluje, zda byl kondenzátor skutečně vyčištěn.

Stylově praktický design
Průhlednost a čistá barva dvířek a ovládacího kolečka v designu Crystal Gloss™ a pečlivě navržená dotyková ovládací tlačítka vytvářejí elegantní vzhled, který se dokonale hodí do každé moderní domácnosti.

Okamžitá kontrola úrovně vody
Indikátor vodní nádržky je jednoduchý ukazatel, který měří, kolik kondenzované vody se nasbíralo v nádržce. Díky tomuto indikátoru rychle poznáte, zda je nutné nádržku vyprázdnit, než začnete sušit další dávku prádla.

Otevírání podle vašich představ
Sušička je vybavená oboustrannými dvířky pro vaše maximální pohodlí. Při její instalaci si můžete vybrat, na kterou stranu se mají dvířka otevírat, v závislosti na umístění spotřebiče, jeho okolí a vašich preferencích.

Spojovací sada
Při instalaci sušičky na pračku je nutné použít spojovací sadu. Tuto sadu vám SAMSNG po kontaktování infolinky na tel. čísle 800 726 786 nebo emailové adrese
info@samsung.cz a po předložení dokladu o koupi sušičky rádi bezplatně zašlou. Podrobný popis jak sadu instalovat naleznete v návodu na použití sušičky.

České popisky programového voliče
Pro větší uživatelský komfort je sušička vybavena speciálním panelem s českými a slovenskými popisky. Panel je součástí balení sušičky.

Diamantový buben
Diamantový buben se vyznačuje jedinečným designem „soft-curl“ s hladkými výstupky ve tvaru diamantu, které jsou mimořádně šetrné k vašemu prádlu. Malé otvory na vypouštění vody rovněž zabraňují zachycení a poškození tkaniny.


doprava zdarma Info na termín Akční zboží
Nové zboží
18 138 Kč s DPH
14 990 Kč bez DPH
koupit