KELA KERROS KL-15159 s poklicí z litého hliníku, 28cm


Objednací kód 7081055
Výrobce KELA
Záruka 24 Měsíc(ů)
PartNO KL-15159
Hodnocení
Cena:
1 179 Kč s DPH 974 Kč bez DPH
VIP cena: (po registraci)
1 155 Kč s DPH

Pánev Kerros od značky Kela je všestranný všeumněl. Připravíte v ní vše, co si jen dokážete představít! Dokonce i pizzu! Bez tuku, a přesto neuvěřitelně chutně!

Popis výrobku :

materiál: tlakově litý hliník

- tloušťka stěny: 5 mm

- vnitřní keramický povrch GREBLON C3+

- rozměr: 28 x 4,7 cm

- vysoká skleněná poklice

- ZDARMA kráječ na pizzu + kuchařka

- vhodná pro všechny typy ohřevů včetně indukce
- série: Kerros
- značka: KELA

Kerros série je vyrobena ze silného litého hliníku s tloušťkou stěny 5 mm. Zvláštní znak kvality: 6 hvězdičkový nepřilnavý povrch GREBLON - C3+. 3-vrstvá, keramikou plněná teflonová vrstva se vyznačuje vynikající anti-adhezním efektem , vysokou odolností proti poškrábání a velmi dobrou odolností proti oděru.

Už jste někdy dělali pizzu v pánvi? Ne? Nová Kerros pánev Kela ji umožňuje snadno připravit za pouhých 8 minut! Během krátké doby vám bude tato všestranná a vysoce kvalitní pánev dobrým pomocník pro přípravu pizzy . Přípravu pizzy v této pánvi si můžete detailně prohlédnout na přiloženém videu! Když si zakoupíte tuto pánev se skleněnou poklicí, obdržíte vysoce kvalitní a velmi ostrý kráječ na pizzu jako dárek a také v balení najdete inspiraci na chutnou pizzu včetně receptu na těsto!
Pánev je taktéž skvělá pro přípravu ostatních pokrmů např. masa nebo zeleniny a to i bez bez použití tuku . Je také univerzálně použitelná v troubách až do 180 ° C.

Pánev je možné mýt v myčce . Doporučujeme, vzhledem k vysoce agresivním mycím prostředkům, které mají vliv na životnost nepřilnavého povrchu, mytí pod proudem teplé vody. Prodloužíte si tak životnost této skvělé pánve.


Nové hodnocení

Vaření Pánve