DELONGHI ESAM 6900 automatické espresso


Objednací kód 4204476
Výrobce DeLonghi
Záruka 24 Měsíc(ů)
PartNO 8004399325739
Hodnocení
Cena:
23 680 Kč s DPH 19 570 Kč bez DPH

Vlastní kavárna v každé kuchyni díky espressu Delonghi ESAM 6900 PrimaDonna Exclusive! Přístroj zvládne připravit jedním stiskem nejen cappuccino a latté, ale i horkou čokoládu. Můžete si nastavit až 6 profilů, v kterých si můžete uložit své oblíbené nápoje.

Popis produktu

Zajdeme na kávu. Je to ten nejčastější návrh mezi kamarády nebo i v rámci obchodních schůzek. Pijeme ji už řadu let a její chuť se stále vyvíjí a posouvá dále. Bránou do Evropy byla pro kávu Itálie, tak vsaďte na dlouholetou tradici a pořiďte si italskou klasiku. S tak intuitivním espressem jakým je DeLonghi ESAM 6900 PrimaDonna Exclusive nebylo nikdy lehčí připravit kávu. Kvalitní šálek kávy si připravíte v pohodlí vašeho domova a vychutnáte si lahodnou kávu každým douškem.


Vyberte si, co vám chutná!

Cappuccino jedním stiskem je pro DeLonghi ESAM 6900 PrimaDonna Exclusive typické, zajistí vám to pravé bez jakékoli námahy. Jedná se o plnoautomatický kávovar, který disponuje barevným displejem a 6 kovovými dotykovými tlačítky pro váš perfektní nápoj. Je libo espresso, cappuccino, cafe latte, latte macchiato nebo horké mléko? Není problém!


A co čokoláda?

Speciální nádobka na čokoládu a automatické tlačítko Chocolate pro dosažení lahodné krémové horké čokolády jako z kavárny. S funkcí horká čokoláda a speciální nádobkou si tak můžete připravit perfektní čokoládu. Navíc je zde tryska na cappuccino, která může být použita pro páru a horkou vodu. Můžete tak potěšit jak sebe, tak i děti kdykoli si vzpomenou na tu báječnou sladkou tečku, kterou vy umíte nejlépe. Espresso DeLonghi ESAM 6900 PrimaDonna Exclusive je navíc vybaveno také nahřívací plochou pro šálky a vodním filtrem.


Tak si najděte chvilku pro sebe a oceňte se za dobrou práci nebo se odměňte po náročném dni lahodným šálkem. Máte nenahraditelného pomocníka, který vám tuto nenahraditelnou chvilku dopřeje.


Speciální nádobka a tlačítko pro přípravu vynikající krémové čokolády jako z kavárny

Plnoautomatický kávovar s automatickým systémem „Cappuccino jedním stiskem“ patentovaným společností De´Longhi. Kávovar disponuje barevným digitálním displejem a 6 kovovými dotykovými tlačítky pro Vaše perfektní cappuccino, cafelatte, latte macchiato, horké mléko, velkou kávu a horkou čokoládu. S funkcí horká čokoláda a speciální nádobkou si tak můžete připravit perfektní čokoládu. Navíc je zde tryska na cappuccino, která může být použita pro páru a horkou vodu. Kávovar je vybaven nahřívací plochou na šálky.

Technické parametry
Nastavení profilu až pro 6 osob
Speciální nádobka na horkou čokoládu
Speciální termo nádobka na mléko
Tryska na Cappuccino
Tlačítko pro přípravu velké kávy
Lze použít zrnkovou i mletou kávu
Lze připravit 2 espressa najednou
Vyjímatelná spařovací jednotka
Zabudovaný mlýnek na kávu s nastavitelnou hrubostí mletí (13 možností)
Nastavitelné množství kávy
Nastavitelné množství vody
Elektronická kontrolka teploty
Funkce předpaření
Nastavitelný adaptér na výdej kávy: od 88 do140 mm
Programovatelná funkce zapnutí a stand-by režimu
Indikátor prázdné nádoby na vodu a zrna
Počítadlo uvařených káv
Indikátor plného zásobníku na sedlinu: po vydání 14 káv či po 72 hodinách od prvního použití
Vyjímatelná nádobka na vodu o objemu 1,4 litru
Upozornění na čištění cappuccino systému
Automatická čisticí a odvápňovací funkce
Nastavitelná tvrdost vody
Nahřívací plocha na šálky
Odnímatelná odkapávací mřížka s indikátorem hladiny vody
Přístroj je možné odpojit pomocí síťového vypínače pro nulovou spotřebu energie
Akustický signál
Vodní filtr
Rozměry: 28,5 x 40 x 42,5 (š x h x v)
Barevný dotykový displej

Ilustrační video


Nové hodnocení

Automatická espressa Automatická espressa